0216 390 00 35
  0553 920 26 24
Dil Seçimi
Para Birimi Seçimi

Türkiye’de Manyetik üretiminde öncü olan Necarman 1976 yılında kuruldu.

 

Necarman manyetikleri, Türkiye'de el yapımı olarak üretilmektedir. Üretim aşamasında en yüksek kalite standartlarına uyularak, enstrümanınızın sesini en iyi şekilde yansıtacak manyetikler üretilmektedir.

 

Elektro bağlamalar için özel olarak tasarlanmış Necarman manyetikleri, elektro bağlamaların doğal tonunu bozmadan, parlak ve keskin bir ses üretmek için özenle geliştirilmiştir.

 

Yıllar boyunca edindiğimiz teknik bilgi ve deneyimi, sanatçıların, luthierlerin ve müşterilerimizin geri bildirimleriyle birleştirerek, her yöresel zevke uygun modeller geliştirmeye devam ediyoruz.

 

Necarman olarak, her bölgenin kendine özgü müzikal tarzına uygun manyetik modelleri sunmaktayız. Karadeniz, Ege, Akdeniz ve İç Anadolu gibi her bölgenin saz ve bağlama sesini en iyi şekilde yansıtacak manyetiklerimiz mevcuttur.

 

Necarman manyetikleri, birçok usta sanatçı ve luthier tarafından tercih edilmektedir. Ürünlerimiz, enstrümanınızın sesini en üst düzeye çıkararak, müzikal performansınızı geliştirmenize yardımcı olacaktır.

 

Kaliteli ve güvenilir ürünlerimiz ile sizlere en iyi müzik deneyimini sunmayı amaçlıyoruz.

 

Necarman ile enstrümanınızın sesini bir üst seviyeye taşıyın!

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.